İstanbul Aydın Üniversitesi'ne hoşgeldiniz.

İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi, Yüksek kaliteli mezunları iş dünyasına kazadırmak amacıyla 2003 yılında seçkin bir yükseköğretim merkezi olarak kurulmuştur. Güzel İstanbul'un kalbinde yer alan İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ), lisans, yüksek lisans ve mesleki seviyelerinde dersleri geniş bir yelpazede sunmaktadır. Uluslararası öğrenciler tarafından en çok tercih edilen üniversitedir.

Hemen Başvur

Öğrenim Ücretleri

İAÜ, uygun fiyatlı eğitim ücretleri ve taksitle ödeme imkanı ile değişken programlar sunmaktadır.

Detaylar

Burs Olanakları

İstanbul Aydın Üniversitesi, aday ve aktif Uluslararası öğrencileri için geniş bir yelpazede burs olanakları sunmaktadır.

Detaylar

Konaklama ve Yaşam Giderleri

İAÜ'nün merkezi konumu nedeniyle, İAÜ kız yurduna ek olarak, çevresinde bulunabilecek çok sayıda özel yurt vardır. Bu yurtların bazıları sadece erkek öğrenciler, bazıları sadece kız öğrenciler içindir ve bazıları ise karışıktır. İstanbul'daki aylık yaşam maliyeti yaşam tarzınıza göre 300 USD ile 600 USD (yaklaşık) arasında değişmektedir.

Detaylar

Neden İstanbul Aydın Üniversitesi'de Eğitim Almalıyım?

İAÜ, 120'den fazla ülkeden 5000'den fazla uluslararası dereceli öğrencilere uluslararası bir kampüse sahiptir. İAÜ ayrıca uluslararası öğrencileri Erasmus +, ikili değişim programları ve Delightful Istanbul yaz programı aracılığıyla ağırlamaktadır. İAÜ yurtdışındaki partner üniversitelerde tüm öğrencilere sayısız yurtdışı eğitim fırsatları sunmaktadır.

İAÜ Tomer

Alanıyla ilgili etkili bir kurum olan merkezimiz, Türk Dili öğretiminde bilgi ve becerilerin etkin bir şekilde edinilmesi ve güçlendirilmesi için gerekli öğrenme ortamını yaratmayı, alanında araştırma yapmayı, dil öğretiminde uygulama ve yayınlamayı, böylece Türkiye'de ve dünyada lider bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Detaylar

Delightful Istanbul

Ortak üniversitelerimizin öğrencileri avantajlı bir ücretle katılmaya davetlidir. Kazanılan ders kredilerini kendi üniversitelerinin yönetmeliklerine tabi olarak transfer edebilirler.

Detaylar

SOSYAL MEDYA

İLETİŞİM

Halit Aydın Kampüsü No:38, Sefaköy/Küçükçekmece
Istanbul, 34295

+90 (212) 444 1 428
admissi[email protected]